Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Czerwonej

30 października w grupie Czerwonej odbyła się bardzo ważna uroczystość PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. W tym dniu dzieci, które we wrześniu rozpoczęły przygodę z przedszkolem a więc: Kinga Sikora, Zuzia Flis, Nikodem Motyka, Wiktor Ożyło oraz Hubert Drapała a także dzieci, które dołączyły do nas w tamtym roku, ale już po pasowaniu, czyli: Zosia Banaś, Zosia Gomułka oraz Nikodem Huk zostały oficjalnie przyjęte do grona przedszkolaków. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia części artystycznej. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, pokazując tym samym, jak wiele potrafią. Przedszkolaki z uśmiechem na twarzy recytowały wiersze, śpiewały piosenki, grały na instrumentach oraz zatańczyły do piosenki „Chocolate” otrzymując w zamian gromkie brawa. Następnie złożyły ślubowanie po czym odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka przez Panią Dyrektor. Na pamiątkę tej ważnej chwili Pani Dyrektor wręczyła dzieciom dyplomy oraz przypięła odznaki.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA to wydarzenie ważne nie tylko dla przedszkolaków, ale i dla ich rodziców, bowiem uświadamiają sobie, że ich pociechy wkraczają w kolejny bardzo ważny etap w swoim życiu.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie, za to, że sprawiacie, że te nasze przedszkolne uroczystości są przepełnione ciepłą, rodzinną atmosferą. Słodki poczęstunek przygotowany przez Mamusie był miłym akcentem na zakończenie. Przepyszny TORT dedykowany NOWYM PRZEDSZKOLAKOM sprawił, że ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.

NOWO PASOWANYM PRZEDSZKOLAKOM ŻYCZYMY SAMYCH MIŁYCH I RADOSNYCH CHWIL SPĘDZONYCH W PRZEDSZKOLU, A RODZICOM ZADOWOLENIA Z ROZWOJU SWOICH POCIECH.