„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają! Wszystkie dzieci na Niego czekają…”

I jednak udało się…… byliśmy grzeczni przez cały, okrągły rok i dzięki temu 6 grudnia zawitał do naszego przedszkola, długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci, wyjątkowy gość – Święty Mikołaj we własnej osobie. W tym roku, z powodu braku śniegu, Mikołaj przyjechał do nas pojazdem silnikowym, wioząc do pomocy dwie piękne Anielice, które dzielnie wspierały i asystowały Świętemu. Po oficjalnym przywitaniu, Mikołaj wędrował od grupy do grupy umilając czas wszystkim przedszkolakom. W naszej grupie dzieci przywitały gościa piosenkami i wierszami. Nie zabrakło też wspólnego tańca, do którego przedszkolaki porwały Mikołaja i tym samym zasłużyły sobie na wspaniałe podarunki.

Okazało się, że nawet Panie były grzeczne….. a i Mikołaj również otrzymał od dzieci piękne prezenty – rysunki, laurki i słodkie pierniczki.

Dziękujemy Święty Mikołaju i do zobaczenia za rok! Jeśli gdzieś tam na swojej dalszej drodze spotkasz Rodziców dzieci z Grupy Czerwonej, to prosimy Cię bardzo gorąco, złóż na ich ręce ogromne podziękowania, gdyż okazali się Twoimi wspaniałymi pomocnikami i we wszystkim służyli swoją pomocą. DZIĘKUJEMY!