Laureaci XVI edycji konkursu plastyczno-literackiego „JAROSŁAW MOJA MAŁA OJCZYZNA”

W celu rozwijania talentów i zainteresowań naszych przedszkolaków bierzemy udział w licznych konkursach plastycznych, literackich, recytatorskich i innych. Udział w konkursach daje dzieciom dużo satysfakcji, pozwala na zdobycie nowych doświadczeń, uczy zdrowej rywalizacji oraz daje możliwość wykazania się wiedzą i umiejętnościami w wielu dziedzinach.

Nasze Przedszkolaki wzięły udział w XVI edycji konkursu plastyczno-literackiego „Jarosław Moja Mała Ojczyzna” pt.: „Najpiękniejsze miejsca do zabawy w Jarosławiu”, organizowanego przez Miejskie Przedszkole nr 10 w Jarosławiu. Finał konkursu odbył się 30 kwietnia. Maja Warzocha oraz Oliwia Grycko reprezentowały nasze przedszkole i odebrały nagrody dla wszystkich laureatów. Dzieci z MP nr 10 zaprezentowały spektakl słowno-muzyczny na temat ochrony środowiska. Po czym Pani Dyrektor wręczyła wszystkim laureatom dyplomy i nagrody książkowe.

Wśród naszych przedszkolaków wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – Hiacynta Nowak z grupy Niebieskiej,

II miejsce – Maja Warzocha z grupy Czerwonej,

III miejsce – Fabian Jagieła i Tomasz Kopacz z grupy Pomarańczowej,

Wyróżnienie – Lena Tuczapiec  i Oliwia Grycko z grupy Żółtej,

Nagroda Literacka – dzieci z grupy Zielonej.

GRATULUJEMY LAUREATOM I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!  BRAWO!!!