Budżet Obywatelski 2020 – wyniki głosowania

Kochani Rodzice oraz wszyscy inni przyjaciele naszego przedszkola!

Bardzo, bardzo, bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY za każdy oddany głos dla naszego projektu realizowanego z Budżetu Obywatelskiego na rok 2020, który dzięki Waszemu wsparciu będzie mógł zostać zrealizowany na terenie naszego przedszkola w następnym roku kalendarzowym.

Dziękujemy wszystkim, którzy nie szczędzili trudu i energii na zachęcanie do głosowania na nasz projekt. Wasze poparcie świadczy o prawdziwej wartości i przydatności opracowanego projektu a wyniki głosowania dały nam obraz tego, jak bardzo nas wspieracie i zawsze służycie pomocą. W tym zacnym gronie znaleźli się i tacy Rodzice, których dzieci nie uczęszczają już do naszej placówki, ale mimo tego bardzo aktywnie włączali się w akcję promującą projekt i zdobywali dla nas głosy.

To wielka radość, ale też i duży dług wdzięczności względem Was drodzy Państwo! Naszą postawą i pracą postaramy się nie zawieść Waszych oczekiwań dziękując za zaufanie jakim obdarzacie nasz każdego dnia.