Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Czerwonej

31 października w czwartek w grupie Czerwonej odbyła się bardzo ważna uroczystość PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. W tym dniu dzieci, które we wrześniu rozpoczęły przygodę z przedszkolem, a więc: Amelka P., Zuzia W., Madzia W., Wikusia Z., Alanek M., Wojtuś D., Wojtuś G., Filipek M., Kubuś S., a także Natalka, która dołączyła do nas w tamtym roku, ale już po pasowaniu,  zostały oficjalnie przyjęte do grona przedszkolaków. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia części artystycznej. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, pokazując tym samym, jak wiele potrafią. Przedszkolaki z uśmiechem na twarzy recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły do piosenek „Dżungla” oraz „Maszerują przedszkolaki” otrzymując w zamian gromkie brawa. Następnie złożyły ślubowanie po czym odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Na pamiątkę tej ważnej chwili przedszkolakom włożono granatowe birety, przypięto odznaki oraz wręczono pamiątkowe dyplomy.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA to wydarzenie ważne nie tylko dla przedszkolaków, ale i dla ich rodziców, bowiem uświadamiają sobie, że ich pociechy wkraczają w kolejny bardzo ważny etap w swoim życiu.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie, za to, że sprawiacie, że te nasze przedszkolne uroczystości są przepełnione ciepłą, rodzinną atmosferą. Słodki poczęstunek przygotowany przez Mamusie był miłym akcentem na zakończenie uroczystości.

NOWO PASOWANYM PRZEDSZKOLAKOM ŻYCZYMY SAMYCH MIŁYCH I RADOSNYCH CHWIL SPĘDZONYCH W PRZEDSZKOLU, A RODZICOM ZADOWOLENIA Z ROZWOJU SWOICH POCIECH.