Zabawa karnawałowa w grupie Czerwonej.

Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń i pozytywnych emocji. Już od samego rana mieliśmy dużo pracy, trzeba było udekorować salę. W tym zadaniu pomogły mi dwie Zosie, które jako pierwsze przyszły do przedszkola. Muszę powiedzieć, że dziewczynki świetnie sobie poradziły z pompowaniem i wiązaniem balonów.

Dzisiaj w naszej sali można było spotkać różne postacie: kotki, wróżki, Spider-Manów, Super Bohaterów, była pantera, polna myszka i Myszka Mini, osiołek, Kubuś Puchatek, żołnierz i jeszcze wiele innych postaci. Zaraz po śniadaniu rozpoczęła się zabawa. Po prezentacji strojów rozpoczęły się tańce przy rytmach wesołej i skocznej muzyki, które były przeplatane zabawami i różnymi konkurencjami. Oj było wesoło!

Podczas odpoczynku dzieci mogły napić się soku, albo wody oraz zjeść różne smakołyki przygotowane przez rodziców. Dziękujemy trójce grupowej za zorganizowanie poczęstunku, mamusi Kubusia- Pani Anetce za przepyszne muffinki, mamusi Zosi – Pani Krysi za pysznego wafla i inne słodkości oraz rodzicom Wikusi za ciasteczka – zjemy je jutro, bo dzisiaj to już by było za dużo tych łakoci.

Kochani Rodzice dziękujemy Wam za zaangażowanie, przygotowanie poczęstunku, za to, że sprawiacie, że wszystkie uroczystości i inne grupowe działania są wyjątkowe 🙂