„Smutno nam dzisiaj, że Was żegnamy, że po wakacjach tu się nie spotkamy…” – pożegnanie w Grupie Zielonej.

23 czerwca w naszej grupie odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci odchodzących z przedszkola. Oficjalnie uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor, która serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych, podziękowała Rodzicom za życzliwość i wszelką pomoc, po czym zwróciła się do naszych najdroższych absolwentów życząc im samych pięknych i radosnych dni przepełnionych sukcesami i wspaniałymi wspomnieniami. Nie zabrakło także miłych słów dla nauczycielek i asystentek, którym Pani Dyrektor podziękowała za cały rok pracy.

Następnie dzieci zaprezentowały przygotowany wcześniej montaż słowno-muzyczny. Starszaki, które po wakacjach już do nas nie wrócą, żegnały przedszkole piosenkami i wierszami mówiącymi o pożegnaniu, tęsknocie, ale i o nowych zadaniach czekających na nich w nowych szkołach. Nie zabrakło też wypowiedzi dzieci młodszych, które w swoim wystąpieniu, z żalem i tęsknotą w głosie, żegnały swoich starszych kolegów i koleżanki.

Po występie naszym kochanym absolwentom zostały wręczone dyplomy, pamiątkowe zdjęcia i nagrody książkowe. Również Rodzice, za całoroczną współpracę, zaangażowanie i wszelkie dodatkowe działania na rzecz grupy i przedszkola otrzymali podziękowania.

Ten dzień był pełen emocji i wzruszeń ponieważ ostatni raz spotkaliśmy się w takim gronie. Nie obyło się bez łez . Ale wyjątkowi Rodzice naszych wyjątkowych dzieci i temu zaradzili, wnosząc cudowny, przepiękny, przepyszny tort autorstwa Pani Justynki, mamusi naszego Joachima, za który jeszcze raz najserdeczniej DZIEKUJEMY. Pani Justynko to było prawdziwe dzieło sztuki, które ze względu na swoje niezwykłe walory smakowo – estetyczne zniknęło w mgnieniu oka 🙂  I tak właśnie, wraz z tym przepysznym tortem, rozpoczęła się w naszej grupie prawdziwa uczta łasuchów, która poprawiła nam humory i sprawiła, że na naszych buziach pojawił się uśmiech 🙂 DZIĘKUJEMY!

Naszym kochanym absolwentom jeszcze raz życzymy wszelkiej pomyślności i sukcesów w nauce oraz udanych, bezpiecznych, zdrowych i niezapomnianych wakacji. A Wam kochani Rodzice z całego serca DZIĘKUJEMY za to, że byliście, wspieraliście nas i pomagaliście w realizacji różnorodnych działań i przedsięwzięć. Bez Was nie osiągnęlibyśmy tak wiele!

Do tych wszystkich wypowiedzianych tutaj życzeń i słów dołącza się także nasza najdroższa Pani Lidzia, która z głębi serca pragnie podziękować dzieciom i rodzicom za wszystkie gesty serdeczności, pamięć oraz życzenia, które z największą przyjemnością zostały Jej przekazane 🙂