Miedzynarodowy Dzień Kropki ⚫️ 🔴 🔵- warsztaty z udziałem pracowników Miejskiej Biblioteki Pedagogicznej.

Dziś w Grupie Zielonej i Czerwonej, świętowaliśmy MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI, który w fantastyczny i bardzo kreatywny sposób poprowadziły dla nas Panie pracujące w Miejskiej Bibliotece Pedagogicznej – Filia w Jarosławiu – Pani kierownik Dorota Grząba oraz Pani Katarzyna Czyż – nauczyciel bibliotekarz.

Dlaczego kropka? Ponieważ to od niej wszystko się zaczęło! Pani Dorotka przeczytała dzieciom historię małej Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości i nabrała odwagi by rozwijać swoją pasję.

Po wysłuchaniu tej historii i my zaczęliśmy odkrywać pokłady swojej kreatywności, odwagi i wiary w siebie. Dzieci, pod czujnym okiem naszych gości, realizowały różne aktywności z kropką w roli głównej, która, jak mogliśmy się przekonać, potrafiła odmienić sposób patrzenia na siebie. Pomogła uwierzyć!

To był iście kropkowy zawrót głowy. ⚫️ 🔴 🔵 A oto nasza krótka fotorelacja. 

Jeszcze raz bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY Paniom za odwiedziny, za tak twórczy i mile spędzony czas, dziękujemy za lata tak owocnej współpracy. Do zobaczenia ❤️