Nakręceni na pomaganie :)

Dzisiaj, dzięki Panu Wojciechowi – Przyjacielowi naszego przedszkola oraz dzięki anonimowemu sponsorowi, nasza placówka wzbogaciła się o piękne, metalowe serce do zbierania nakrętek. Nasze przedszkolaki od lat zbierają nakrętki. Do tej pory udało nam się zebrać ogromne ilości tego surowca, który później został przekazywany na potrzeby fundacji wspierających chore dzieci, dlatego tym bardziej cieszymy się z dzisiejszego prezentu.

Uroczyste przekazanie serca odbyło się w dniu, w którym świętują wszystkie najgorętsze i najczulsze serca świata – serca mam 🙂 Oficjalnie zbiórkę rozpoczęła Pani Dyrektor, która wrzuciła nakrętkę z numerem 1 🙂 Taką samą czynność wykonały także nasze kochane przedszkolaki. Zgodnie z kolorem swojej grupy wrzucały nakrętki do serduszka. Zatem zapełniły dno naszego pojemnika czerwonymi, zielonymi, niebieskimi, pomarańczowymi i żółtymi nakrętkami. Poprzez tę inicjatywę nie tylko uwrażliwiamy dzieci na potrzeby innych i uczymy prawidłowych postaw społecznych, ale również możemy realnie pomóc, do czego zachęcamy wszystkich odwiedzających naszą placówkę. Kochani teraz kolej na Was! Wypełniajcie serce nakrętkami, a my przekażemy je na szczytny cel. Czekamy na Was.

 Jeszcze raz bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY Panu Wojtkowi oraz naszemu anonimowemu sponsorowi za otwartość na potrzeby przedszkola i wspieranie placówki.