Witamy tata Lenki

W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, której głównym celem jest poprzez głośne czytanie wspieranie zdrowia emocjonalnego – psychicznego, umysłowego oraz moralnego dzieci,  naszym gościem był tata Lenki.
Pan Krzysztof w niesamowity, bardzo humorystyczny sposób zapoznał dzieci z wierszami J. Tuwima.
Podczas tego spotkania panowała pełna ciepła, serdeczności i radości atmosfera, a Lenka była bardzo dumna ze swojego taty
Tata Lenki z wielkim wyczuciem przeniósł dzieci w świat czytanych wierszy oraz ich bohaterów. Dzięki jego niezwykłym i fantastycznym umiejętnościom aktorskim dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały czytanych wierszy, zadawały mnóstwo pytań, były pogodne i szczęśliwe.
Pan Krzysztof tak zafascynował dzieci, że poprosiły go aby jeszcze nas odwiedził nas z kolejną dziecięcą literaturą. 
O dydaktycznych i wychowawczych walorach tego wspaniałego spotkania nie trzeba wiele pisać. Czytanie dzieciom powinno mieć miejsce w każdym domu, jest ono nieocenionym sposobem spędzania czasu ze swoim dzieckiem, stworzenia z nim dobrej relacji. Czytanie sprawia, że dziecko czuje się ważne i kochane, buduje u dzieci poczucie własnej wartości i wszechstronnie rozwija je umysłowo, emocjonalnie i moralnie.
Dlatego czytajmy dzieciom – wystarczy 20 minut dziennie.
Tatowi Lenki dziękujemy za wielki wkład w rozwijanie umiejętności czytelniczych i zainteresowanie dzieci literaturą dziecięcą, za miłą atmosferę i poświęcony  czas.
Z niecierpliwością czekamy na kolejnych ochotników !!!