Sukces Antosia na Festiwalu Piosenki Harcerskiej!

9 października  o godz. 15.00 w sali widowiskowej Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki odbył się Koncert Laureatów I Festiwalu Piosenki Harcerskiej ,,Harcoteka” im. Czesławy ,,Baśki” Puzon. W ich gronie znalazł się także nasz Antoś, który dzień wcześniej przeszedł wstępne eliminacje wokalne prezentując dwa utworu, jeden z repertuaru harcerskiego pt. ,,Serce w plecaku” i drugi podejmujący tematykę żołnierską pt.,,Ułani”. Powyższy festiwal miał formę konkursową. Nagrody zostały przyznawane w trzech kategoriach: soliści, zespoły, drużyny harcerskie.

Antoś był jednym z najmłodszych wykonawców tegoż festiwalu (był jedynym solistą w swojej grupie wiekowej) dlatego też tym bardziej GRATULUJEMY występu i zajęcia wysokiego, bo aż III miejsca, spośród tak wielu starszych od niego kolegów i koleżanek. Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Organizatorów: Związek Harcerstwa Polskiego – Hufiec Jarosław i Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki.

Antosiu jeszcze raz serdecznie GRATULUJEMY tak wspaniałego występu! Dziękujemy za tak dostojne reprezentowanie naszego przedszkola i grupy. Przez te dwa dnie wszyscy bardzo mocno trzymaliśmy za Ciebie kciuki! Mamy nadzieję, że ten występ będzie początkiem Twojej aktorsko – wokalnej drogi, bo na scenie odnajdujesz się fantastycznie i dzielnie radzisz sobie z tremą!

Osobne podziękowania i słowa uznania kierujemy w stronę Pani Marty – mamusi Antosia, która włożyła ogrom pracy, serca i zaangażowania w występ syna. Bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY za pomoc i GRATULUJEMY osiągnięć, bo to tak naprawdę Wasz wspólny sukces!