Kolejny sportowy sukces Zuzi!

Nasza Zuzia już na początku roku szkolonego udowodniła, że jest wspaniałym sportowcem, który uwielbia aktywnie spędzać czas wykorzystując go do udziału w różnorodnych imprezach sportowych organizowanych na terenie naszego miasta.

Tak było i tym razem, gdzie  20 października,  Zuzia wraz ze swoją rodziną,  wzięła udział w Jarosławskim Święcie Biegowym. Miejscem startu zawodników dla  dwóch biegów: biegu na 10 km oraz biegu im. Cz. Puzon ps. „Baśka” na 500 metrów, był Park Miejski im. Bohaterów Monte Cassino.

Nasza Zuzia wzięła udział w drugim biegu, który był biegiem typowo rodzinnym  i został rozegrany na dystansie 500 m. Był poświęcony jarosławskiej bohaterce, której setną rocznicę urodzin w tym roku obchodzimy. Meta biegu była zlokalizowana w parku, któremu patronuje „Baśka”. Na koniec wydarzenia złożono kwiaty pod pomnikiem Czesławy Puzon a wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe koszulki i specjalnie zaprojektowane medale.

Zuziu! Kolejny raz GRATULUJEMY sukcesu. Trzymamy mocno kciuki za dalsze osiągnięcia sportowe. Wszyscy jesteście wyjątkowo „rozbieganą” Rodziną, zatem, aby ta miłość do aktywności sportowej trwała u Was jak najdłużej! BRAWO!!!