Występ jasełkowy w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki.

8 stycznia, na scenie Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki, odbyły się występy najmłodszych uczestników przeglądu jasełkowego w ramach Spotkań Teatralnych „Jasełka 2020”. W powyższym wydarzeniu nie zabrakło również dzieci z naszego przedszkola, które pokazały swój talent i zdolności aktorskie. Nawet dzieci 4 – letnie, mimo, że był to dla nich pierwszy występ na tak dużej scenie i przy tak licznej publiczności, spisały się doskonale. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem i przejęciem odegrali swoje role. Aktorzy byli bardzo skupieni i skoncentrowani, przez co całe widowisko wypadło doskonale. Wspaniała gra aktorska dzieci została nagrodzona gromkimi brawami, oraz pełnymi wzruszenia spojrzeniami rodziców, dziadków i innych członków rodziny obecnych na widowni. Za swój występ zostaliśmy uhonorowani wyróżnieniem. GRATULUJEMY!

Kochani aktorzy DZIĘKUJEMY za wrażenia, których nam dostarczyliście. Dla nas wszystkich (nauczycieli, rodziców, oraz pozostałych członków rodzin) byliście numerem jeden! Na pewno te emocje i uczucia, jakie towarzyszyły nam podczas Waszego występu, na długo pozostaną w naszych sercach i pamięci.

Nie sposób w tym miejscu nie wspomnieć także o naszych drogich Rodzicach. Kochani Rodzice, bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY Wam  za wszelką udzieloną pomoc – za przygotowanie strojów, za opiekę nad dziećmi podczas drogi, za pomoc w przebieraniu naszych aktorów, za obecność, dodawanie otuchy i każde dobre słowo. JESTEŚCIE WYJĄTKOWI! DZIĘKUJEMY!