Życzenia dla grupy Zielonej

Moje kochane dzieci: Ignacy, Mikołaj, Milenka, Michał, Antoni, Elizka, Michalinka, Iga, Marcelinka, Nel, Noe, Ninka, Jacuś, Jaś, Hubert, Marcel, Joachim, Marysia, Karolinka, Blanka, Ula, Łukaszek, Ludwiczek, Zuzia, Wiktorek oraz  Panie z grupy Zielonej i Czerwonej : Pani Dyrektor, Pani Ania, Pani Beatka, Pani Marcela, Pani Basia i dwie Panie Magdy i  wszyscy Rodzice

Z okazji Świąt chcę Wam życzyć przede wszystkim zdrowia, bo to ono jest teraz najważniejsze, dużo spokoju, cierpliwości i optymizmu. Wszystkim dzieciom życzę mnóstwa prezentów pod choinką, najpiękniejszych chwil z mamą, tatą oraz rodzeństwem. 

Pani Ani i moim Dzieciom dziękuję za pięknego Aniołka. Ozdobił moją choinkę, dziękuję też za cudowną kartkę świąteczną z podpisami dzieci. Bardzo mnie wzruszył ten prezent.

I tak bardzo zatęskniłam za Wami, za naszymi rozmowami o różnych bardzo ważnych sprawach, za waszymi smutkami i radościami. Brakuje mi Waszych uśmiechów, opowieści i  niesamowitych pomysłów. Aż zazdroszczę Pani Ani, że jest z Wami i teraz chyba musi przyznać mi rację, że jesteście najfajniejszymi dzieciakami w  całym przedszkolu.