Wiosno wiosno przyjdź do nas

           Z utęsknieniem czekamy na tą prawdziwą wiosnę…ciepły wiatr, słoneczne dni pełne zabaw na świeżym powietrzu. Dlatego chcąc wprowadzić choć odrobinę wiosennego nastroju postanowiliśmy poczuć jej tchnienie poprzez zaprezentowanie wiosennego przedstawienia, które odbyło się w naszej sali w dniu 23.04. Już od samego rana dzieci były podekscytowane tym niezwykłym wydarzenie. Przedstawienie miało odbyć się w dniu pierwszego dnia wiosny, miało być połączone z nadchodzącymi świętami Wielkanocnymi. Niestety nasze plany pokrzyżowała przerwa spowodowana epidemią.

       Ale udało się. Dzieci musiały stanąć przed nie lada wyzwaniem ponieważ przedstawienie odbyło się przez platformę cyfrową Teams. Nasi mali artyści wspaniale zaprezentowali się, było kolorowo, oczywiście z racji tej wesołej i niezwykle magicznej pory roku oraz nastrojowo. Była piękna Pani Wiosna, kwiaty, słoneczko, deszczyk no i oczywiście wiosenne ptaki. Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami nie tylko od nauczycieli, ich talenty aktorskie docenili też rodzice, którzy połączyli się z nami online. Przedstawienie zostało nagrane, więc płyta mam nadzieją będzie  wspaniałą pamiątką tego wydarzenia.

       Och cóż to było za fantastyczne doznanie… dzieci z zadowoleniem witały się i żegnały ze swoimi rodzicami, każdy chciał przekazać całusa, a na przedstawieniu zaprezentować się jak najlepiej.

       Mamy nadzieję, że starania naszych przedszkolaków sprawią, że WIOSNA zagości u nas na dobre. 

             Gratulacje dla naszych wspaniałych artystów i podziękowanie dla Rodziców za obecność oraz przygotowanie wspaniałych strojów, które w pełni odzwierciedliły panujący w naszej sali wiosenny nastrój.