XX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom pt. „Lubimy czytać polskich autorów!”.

W dniach od 26 maja do 1 czerwca bieżącego roku, na terenie naszego miasta, odbywał się Jubileuszowy, XX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom pt. „Lubimy czytać polskich autorów!”, gdzie pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej im. A. Fredry w Jarosławiu, Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Przemyślu Filia w Jarosławiu promowali czytanie literatury.

Celem akcji było zachęcanie do regularnego, głośnego czytania dzieciom oraz promowanie wartościowej literatury. Nasza grupa także włączyła się do wspomnianej akcji, bowiem wiemy jak ważne i potrzebne jest czytanie dzieciom, dlatego czytamy codziennie, 30 minut dziennie 🙂 Korzystając z pięknej pogody zasiedliśmy na naszym przedszkolnym tarasie i nagraliśmy uwielbiane przez dzieci wiersze Jana Brzechwy. Nasze nagranie trafiło na profil facebookowy Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Przemyślu – Filia w Jarosławiu. Wszystkich chętnych, chcących posłuchać naszego głośnego czytania pod ten właśnie adres odsyłamy 🙂 (Facebook – profil:  Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Przemyślu – Filia w Jarosławiu).