Warsztaty świąteczne z Rodzicami w grupie Czerwonej

      Współpraca z rodzicami jest jednym z najważniejszych zadań przedszkola. To ona ma bardzo duży wpływ na funkcjonowanie grupy, przedszkola, jest niezbędnym warunkiem prawidłowego wszechstronnego rozwoju każdego przedszkolaka.

         Dlatego chcąc wzmacniać bezpośredni kontakt z rodzicami zaprosiliśmy rodziców na świąteczne warsztaty plastyczne, na których wspólnie z dziećmi dekorowaliśmy jajka, z których powstały pisanki i przygotowaliśmy przepiękne kartki świąteczne.

    Rodzice chętnie i z wielkim zaangażowaniem wykazali się swoją kreatywnością pozwalając dzieciom realizować ich pomysły, rozwijając dziecięcą wyobraźnie oraz doskonaląc ich sprawności manualne. Dzieci także pochłonęła wspólna praca, cieszyły się z obecności swoich rodziców w  przedszkolnej sali, chętnie podejmowały poszczególne  aktywności plastyczne dobierając liczne zgromadzone materiały.

       Wszystkie wytwory wspólnej pracy były wyjątkowe, każda pisanki czy kartka odzwierciedlała wspólne pomysły oraz trud włożony w ich wykonanie.

        Dziękujemy  Rodzicom za wspólnie spędzony czas, za wspaniałą atmosferę oraz profesjonalne podejście do wykonywanych zadań razem z dziećmi !