Pożegnania nadszedł czas! – uroczystość w grupie Czerwonej.

Kończymy już przedszkole, do szkoły czas

Zeszyty i tornistry wołają nas

A my nie chcemy, nie chcemy jeszcze iść

Tak bardzo nam tu dobrze, że nie chcemy wcale jeszcze iść…

Tak śpiewały dzieci z grupy Czerwonej w środę 21 czerwca żegnając się z ukochanym przedszkolem. Ten dzień był przepełniony wieloma emocjami od radości z otrzymanych dyplomów i nagród, po wzruszenie, smutek i łzy. W tym roku odchodzi od nas 8 osób: Zuzia, Madzia, Emilka, Nikoś M., Hania, Ninka, Oliwcia i Nikoś P.

Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor, która powitała zgromadzonych gości, podziękowała rodzicom za życzliwość i wszelką pomoc, życzyła absolwentom sukcesów w szkole i udanych wakacji, po czym podziękowała nauczycielkom i p. Madzi za cały rok pracy. Później głos zabrała Pani Małgosia mamusia Madzi, kierując wzruszające słowa podziękowania do Pani Dyrektor oraz pań pracujących w grupie. Następnie dzieci zaprezentowały występ słowno-muzyczny, którego podsumowaniem był taniec do piosenki Nie bój się chcieć.

Po części artystycznej wręczono absolwentom dyplomy i nagrody książkowe. Rodzice otrzymali podziękowania za całoroczną współpracę, zaangażowanie i wszelkie dodatkowe działania na rzecz grupy i przedszkola.

Miłym akcentem na zakończenie tego spotkania był słodki poczęstunek. Sernik upieczony przez Panią Małgosię, mamusię Madzi był wyborny. Wszystkim bardzo smakował. Cytując Maciusia: Hmm jakie to dobre 🙂 Atmosfera w grupie była bardzo miła i rodzinna, co jest dowodem dobrych relacji na gruncie rodzina-przedszkole.

Naszym Kochanym Absolwentom życzymy dalszych sukcesów w nauce. Zdobywajcie nową wiedzę i umiejętności, które są niezbędne w życiu każdemu człowiekowi. Życzymy, abyście na swojej drodze spotkali dobrych, życzliwych ludzi, a w nowych szkołach poznali fajnych kolegów i koleżanki.

Wam drodzy Rodzice dziękujemy za zaangażowanie, współpracę, życzliwość i dobre słowo, za to, że zawsze mogłyśmy na Was liczyć. Dziękujemy Panu Witalisowi – tatusiowi Ninki, który nagrał filmik oraz wykonał piękne zdjęcia z uroczystości, które będą dla Wszystkich pamiątką. 

ŻEGNAJCIE, ODWIEDZAJCIE NAS I ZAWSZE MIŁO NAS WSPOMINAJCIE!