Teatr „Zielony Melonik” przedstawia :)

W piątek, mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć w naszym przedszkolu Teatr „Zielony Melonik” ze spektaklem pt. Mały, który w swojej wymowie poruszał bardzo ważny temat, temat  samoakceptacji. 

Fantastyczny występ, uświadamiający widzom, że każdy z nas jest potrzebny, wyjątkowy i niepowtarzalny. Nikt nie jest ani gorszy, ani lepszy od innych! Wszyscy byli zachwyceni widowiskiem, śledząc z zaciekawieniem losy głównego bohatera i jego przyjaciół.

Pięknie dziękujemy za fantastyczny i pouczający spektakl z dużą dawką śpiewu i dobrego humoru.

Osobne podziękowania składamy na ręce Pani Ani i Pana Dominika, rodziców Henia i Ignasia z Grupy Zielonej, którzy zaaranżowali dla nas to właśnie teatralne spotkanie, co więcej, w całości opłacili występ aktorów, przez co cała grupa Zielona oraz starsze dzieci z pozostałych grup przedszkolnych mogły cieszyć się spotkaniem ze sztuką 🙂

Pani Aniu, Panie Dominiku jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za tak fantastyczny prezent. Było to dla nas miłe urozmaicenie dnia, a kontakt ze sztuką, nawet tą niewielkich rozmiarów, zawsze przynosi dla rozwoju dziecka wymierne korzyści. DZIĘKUJEMY!