Czytanie, które uskrzydla.

,,Czytanie uskrzydla”, pod takim hasłem odbyło się w czwartek w naszym przedszkolu wyjątkowe spotkanie z udziałem dzieci z Grupy Zielonej i Czerwonej oraz prawdziwej czarodziejki słowa, Pani Doroty Grząby– Kierownika Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Przemyślu Filia
w Jarosławiu, która wykorzystując teatr Kamishibai opowiedziała dzieciom cudowną historię pt.,,Wypożyczalnia skrzydeł,, Opowiadanie to zabrało nasze przedszkolaki do świata książek, w którym wszystko może się zdarzyć, gdyż książki są jak skrzydła, które mogą unieść czytelnika wysoko, ku niezapomnianej przygodzie.

,,Wypożyczalnia skrzydeł,, to wyjątkowa książka, która jest swoisty hołdem złożonym bibliotekom i pracującym w nich wyjątkowym osobom, a taką właśnie osobę mieliśmy dzisiaj przyjemność gościć 🙂 Pani Dorotko, kolejny raz zaczarowała Pani naszą rzeczywistość, za co my kolejny raz z całego serca DZIĘKUJEMY!

A tak ku wyżynom nieograniczonej wyobraźni, za pomocą pięknych skrzydeł, wznosiły się nasze przedszkolaki 🙂