Wizyta w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu.

Potwierdzamy. Drzwi Starostwa Powiatowego w Jarosławiu otwarte szeroko dla wszystkich…i dużych i małych. Byliśmy, odwiedziliśmy, zobaczyliśmy:)
Bardzo serdecznie DZIEKUJEMY Panu Kamilowi Dziukiewiczowi – Staroście Powiatu Jarosławskiego, za zaproszenie, za serdeczne, ciepłe przyjęcie pełne usmiechów i miłych emocji. Dziękujemy za słodkości, prezenty, piękne wspomnienia. Osobne podziękowania składamy również Panu Krzysztofowi Cebulakowi – Wicestaroście Powiatu Jarsławskiego, który także znalazł dla nas czas i spędził z nami ten miły poranek 🙂 Dzieci, oprócz zwiedzania Starostwa miały możliwość spotkania się i porozmawiania z Panem Tadeuszem Chrzanem – posłem na sejm RP, który opowiadał o swojej pracy i swoich obowiązkach zawodowych w stolicy.

Na końcu, ale nie mniej ważne podziękowania, kierujemy w stronę Pani Joasi Maziarki – Cebulak, mamusi naszego Ludwiczka, która zaraz po wizycie w Starostwie, zaprosiła nas do swojego miejsca pracy, a póżniej wszystkim w pobliskiej lodziarni zasponsorowała pyszneeeeeee lody 🙂 DZIĘKUJEMY!