„BAJKOWY ŚWIAT”

26 kwietnia dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w XV Przeglądzie Twórczości Dziecięcej „Bajkowy Świat”, który odbył się w Hali Widowiskowej MOSiR w Jarosławiu. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, uczestniczyły w następujących warsztatach:

  • Warsztat manualny – wykonanie rybek,
  • Poszukiwacze pereł,
  • Zabawy z chustą animacyjną,
  • Quizy,
  • Teatr cieni,
  • Malowanie obrazków (dmuchanie przez słomkę kolorowej wody) oraz bańki mydlane,
  • Muzyczno-taneczny,
  • Zabawy ruchowe,
  • Basen z rybkami.

Finałem była wspólnie odegrana bajka przez uczniów OREW oraz dzieci z jarosławskich szkół i przedszkoli pt. „Podwodny świat”. Nasze przedszkolaki wcieliły się w role kolorowych rybek. Były jeszcze płaszczki, syreny, rekiny, żółwie, kraby, rozgwiazdy i inne morskie stworzenia. Każda grupa ofiarowała prezent dla Króla i Królowej Podwodnej Krainy. Od nas otrzymali łódź podwodną, która ułatwi Im poruszanie się w morskich głębinach.

Na zakończenie każda placówka otrzymała upominki, za które bardzo dziękujemy. Ten dzień był pełen wrażeń i pozytywnych emocji. Z uśmiechem na twarzach wróciliśmy do przedszkola.

Dziękujemy Rodzicom, za każdą ofiarowaną pomoc oraz przygotowanie pięknych, kolorowych strojów.