karolki 2018

      W ramach obchodów 40 rocznicy wyboru Karola Wotyły na papieża w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jarosławiu odbyło się rozstrzygnięcie  I Wojewódzkiego Integracyjnego Konkursu Placówek Oświatowych „Karolki 2018”.
         W tej doniosłej uroczystości wzięły udział nasze przedszkolaki, które wykonały piękne prace plastyczne na konkurs pod tytułem „Wadowice, tu wszystko się zaczęło”.
       Dzieci obejrzały przedstawienie w wykonaniu młodzieży tejże szkoły, które przybliżyło im osobę Karola Wojdyły w okresie dzieciństwa i młodości a także wykazały się zdolnościami muzycznymi podczas hinduskiej modlitwy, integrując się  z dziećmi niepełnosprawnymi w czasie  muzyczno-ruchowej zabawy.
        Miło  nam poinformować, że Laura Smereka z grupy Zielonej zajęła III miejsce w kategorii „przedszkola”.
 Prace wykonały także: Lenka Kiełt, Kinga i Rafał Malinowski, Julia Loc, Mischelle Jabłońska, Aleksander Horwath, Oliwia Grycko i Lenka Tuczapiec z grupy Żółtej, Gabrysia Sikora z grupy Czerwonej oraz Stella Dziukiewicz z grupy Zielonej.
        Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy uczestnictwa w Konkursie oraz drobne upominki. 
       Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych przedszkolaków i serdecznie im gratulujemy. Swoim udziałem w tej uroczystości dzieci wykazały pozytywną postawą wobec osób niepełnosprawnych i godnie reprezentowały nasze przedszkole w środowisku lokalnym.
          Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy wielu inspiracji do dalszego twórczego artystycznego rozwoju.