Święta, święta biją dzwony…

Ciasto pachnie na świątecznym obrusie, obrusie,

wokół stołu się krzątają mamusie, mamusie.

Wszyscy poważni są tego ranka,

niech nas rozśmieszy wesoła pisanka.

Nasze przedszkole bardzo ceni sobie współpracę z Rodzicami, oraz ich zaangażowanie w proces rozwoju dziecka. Wśród Rodziców największym powodzeniem cieszą się zajęcia w których mogą bezpośrednio uczestniczyć. Warsztaty z Rodzicami to propozycja wspólnej zabawy i nauki z dzieckiem. Proponowane aktywności umożliwiają nawiązanie bezpośrednich relacji z innymi dziećmi i ich Rodzicami, a także pozwalają lepiej poznać środowisko przedszkolne. Aby w przedszkolu zagościła świąteczna atmosfera zorganizowaliśmy dla dzieci, rodziców, oraz innych członków rodzin  warsztaty plastyczne  Wielkanocne kartki, pisanki, ozdoby. Nasza sala zamieniła się na dwie godziny w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Babcie, ciocie oraz rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem ale był też i czas na miłe pogawędki. Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością i inwencją twórczą.  Wykonane prace zostały umieszczone na wystawie przedszkolnej, przez co magia świąt zagościła już w naszym przedszkolu.

Część wykonanych jaj wielkanocnych trafiła na kiermasz Fundacja Pomocy Chorym na Mukowiscydozę MUKOHELP.

Wszystkim Rodzicom, babciom, ciociom i rodzeństwu dziękujemy bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych!