Nagroda główna i wyróżnienie w konkursie literacko – plastycznym”Przedszkolne rymowanie”.

To kolejny sukces dzieci z Grupy Pomarańczowej. Dzieci z ochotą po raz kolejny wzięły udział w siódmej  edycji konkursu literacko – plastycznego pod hasłem „Przedszkolne rymowanie”, mając w tym względzie bardzo pozytywne doświadczenia, bowiem w poprzedniej edycji tego konkursu również otrzymaliśmy główną nagrodę za wiersz o tematyce ekologicznej.  Teraz ponownie grupa Pomarańczowa otrzymała nagrodę główną za wiersz o treści patriotycznej pt. „Polska to taka kraina, która się w sercu zaczyna”. Dodatkowo Adrian Pawlik wraz ze swoją siostrą Nadią i rodzicami  indywidualnie napisali przepiękny wiersz pt. „Jestem sobie przedszkolaczek”, który otrzymał wyróżnienie.  Są to nasze ogromne  sukcesy potwierdzone dyplomem i nagrodami książkowymi. Reprezentacja naszej grupy- Julia Zub i Oliwia Kucaba uczestniczyły w uroczystości wręczenia nagród.  Serdecznie gratulujemy!. Poniżej zamieszczamy treść nagrodzonego wiersza:

Polska to taka kraina, która się w sercu zaczyna,

wie o tym każdy chłopak i każda dziewczyna,wie o tym mama , tata, ciocia, wujek, siostra, brat, każdy swą Ojczyznę kocha,nawet mały i duży chwat!

Polska to taka kraina, którą całym sercem kocha cała rodzina. A kiedyś kochali Chopin i Kopernik, nawet za bardzo zimny październik.

Sercem Polski jest Wisła i Warszawa, której początek dali Wars i Sawa. Sercem Polski jesteśmy teraz my Przedszkolacy – mądrzy, dzielni i ciekawi tacy.

Swą Ojczyznę bardzo kochamy, to dla Niej cyferek i literek uczyć się zaczynamy, żeby potem mądrym być i w pięknym kraju nad Wisłą szczęśliwe żyć.