Konkurs Kolęd i Pastorałek.

19 grudniaSzkole Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu odbyła się druga edycja „Konkursu Kolęd i Pastorałek” dla dzieci w wieku 5-6 lat, w którym to wzięły również udział dzieci z naszego przedszkola. Celem konkursu było popularyzowanie i pielęgnowanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz umożliwienie dzieciom zaprezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych.

Nasze przedszkole reprezentowało 3 dzieci: Blanka Dziukiewicz  z grupy Zielonej, Przemysław Grząba z grupy Czerwonej i Kinga Malinowska z grupy Żółtej.

Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem i przejęciem śpiewały przygotowane przez siebie kolędy i pastorałki. Mimo lekkiej tremy świetnie sobie radziły! Za swój występ każdy mały artysta został uhonorowany pamiątkowym dyplomem i książką. Po wręczeniu upominków dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek. Z pełnymi brzuszkami i uśmiechniętymi twarzami wróciliśmy do przedszkola. GRATULUJEMY naszym małym artystom i życzymy dalszych sukcesów!

Dziękujemy także Rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci do konkursu. Panu Marcinowi, tatusiowi Przemka, za przywiezienie nas, wspieranie podczas występów i zawiezienie do przedszkola, a Pani Bożence, mamusi Blanki i Panu Grzegorzowi, tatusiowi Kingi za obecność na widowni i duchowe wsparcie naszych artystów podczas wykonywania kolęd.