Sukces wokalny Zosi.

26 listopada, na stronie JOKiS, zostały ogłoszone oficjalne wyniki II edycji Festiwalu Piosenki Harcerskiej ,,Harcoteka” im. Czesławy ,,Baśki” Puzon, w której udział wzięła nasza Zosia. Z powodu sytuacji pandemicznej w kraju, konkurs odbył się w formie online. Zosia zaprezentowała w swoim repertuarze dwa utwory o tematyce harcerskiej i żołnierskiej, które zostały nagrane i wysłane pod wskazany adres mailowy. Po kilku dniach otrzymaliśmy informację zwrotną, iż nasza wspaniała wokalistka otrzymała wyróżnienie i nagrodę pieniężną ufundowaną przez organizatorów: Związek Harcerstwa Polskiego – Hufiec Jarosław i Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki. Bardzo, ale to bardzo ucieszyła nas ta wiadomość, gdyż konkurencja była duża. Ogromnie się cieszymy, że jury zauważyło pracę, zaangażowanie i ogromny ładunek emocjonalny, jaki Zosia włożyła w wykonanie tych utworów.

Zosiu jeszcze raz serdecznie GRATULUJEMY tak wspaniałego występu! Dziękujemy za tak dostojne reprezentowanie naszego przedszkola i grupy. Mamy nadzieję, że ten występ będzie początkiem Twojej aktorsko – wokalnej drogi, bo na scenie odnajdujesz się fantastycznie i dzielnie radzisz sobie z tremą!

Osobne podziękowania i słowa uznania kierujemy w stronę Rodziców Zosi – Pani Krysi i Pana Grzegorza, którzy pomagali w przygotowaniu się Zosi do występu, zatroszczyli się o strój i pomagali w próbach i nagraniach. Bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY za pomoc i GRATULUJEMY wyróżnienia córki.