Kolejny sukces w naszej grupie!

Znowu sukces! Kilka dni temu otrzymaliśmy kolejną, wspaniałą wiadomość. Nasz Filip, który niedawno wziął udział w konkursie recytatorskim organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 im. Ks. Piotra Skargi w Jarosławiu został przez jury doceniony i zdobył zaszczytne II miejsce. Konkurs dedykowany był tematyce jesiennej, a wiersz, który zaprowadził naszego Filipka na podium nosił tytuł „Wietrzyk – Psotnik”. Bardzo, ale to bardzo ucieszyła nas ta wiadomość, gdyż konkurencja była duża. Ogromnie się cieszymy, że jury zauważyło pracę, zaangażowanie i ogromny ładunek emocjonalny, jaki Filip włożył w recytację wiersza.

Filipku jeszcze raz serdecznie GRATULUJEMY tak wspaniałego występu! Dziękujemy za tak fantastyczne reprezentowanie naszej grupy. Mamy nadzieję, że ten występ będzie początkiem Twojej aktorskiej drogi i jeszcze nie raz będziemy Cię podziwiać na scenie, bo fantastycznie się tam odnajdujesz!

Osobne podziękowania i słowa uznania kierujemy w stronę Pani Madzi – mamusi Filipka, która włożyła ogrom pracy, serca i zaangażowania w występ syna. Bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY za pomoc i GRATULUJEMY osiągnięć, bo to tak naprawdę Wasz wspólny sukces!