Witamy nowych przedszkolaków

Dzień 3 grudnia pozostanie na długo w pamięci dzieci, które po raz pierwszy tego roku szkolnego przekroczyły  progi naszego przedszkola. W tym dniu odbyła się pierwsza  ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka – Aniela, Laura, Milenka, Antek i Kubuś zostali oficjalnie włączenie do grona naszej grupy i zostali prawdziwymi przedszkolakami.          

               Były wiersze, piosenki, dzieci grały na instrumentach perkusyjnych utwór według aktywnego słuchania muzyki Batii Straus oraz wspaniale pokazały jak potrafią słuchać i wyrażać muzykę grając na pałeczkach. Wszystko było cudownie, dzieci wszystkie bez wyjątku wspaniale zaprezentowały swoje talenty aktorskie.

      Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowanie każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz upominek w postaci książeczki.

         Wszystkim nowym przedszkolakom życzymy wielu wspaniałych i pogodnych chwil spędzonych na wspólnej zabawie i nauce !