Jarosławskie Pola Nadziei

Drodzy Rodzice !

 Zwracamy się z prośbą o wsparcie ,,Jarosławskich Pól Nadziei”

 W tym roku Akcja „Jarosławskie Pola Nadziei” w Jarosławiu planowana jest w dniach 28-30 maja bieżącego roku.

Celem akcji ,,Jarosławskie Pola Nadziei ” jest pozyskiwanie funduszy na rzecz jarosławskiego Hospicjum im. św. Jana Pawła II prowadzonego przez Fundację Wzrastanie. Głównym organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Jarosławiu we współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Jarosławskiego Hospicjum im. św. Jana Pawła II.

Akcja ma przypominać o ludziach cierpiących, oczekujących naszej pomocy i opieki w ostatnim okresie życia. Co roku na początku października w okolicach Międzynarodowego Dnia Opieki Paliatywno-Hospicyjnej ludzie na całym świecie sadzą żonkile, w szkołach podejmowane są akcje związane z wykonaniem sztucznych żonkili z papieru i bibuły.

Wiosną, kiedy żonkile kwitną, tysiące wolontariuszy wychodzi na ulice i kwestuje na rzecz chorych. Ofiarodawcy otrzymują za przekazany datek kwiat żonkila – symbol nadziei na nowe życie.

Bardzo cieszy nas fakt, że co roku w szkołach oprócz wielu uczniów i nauczycieli w zbiórkę włączają  się również rodzice, w związku z tym pięknym dziełem zachęcamy Państwa do włączenia się w kolejna edycję żonkilowej akcji ,, Jarosławskie Pola Nadziei” i serdecznie prosimy      o wsparcie nas w prowadzonych działaniach.

 Zachęcamy  do udziału Rodziców, dzieci,  przyjaciół, bliskich, rodzinę, NIECH ŻONKILOWE POLA ZAKWITNĄ – przez co staniemy się częścią wspólnego dzieła.

 Prosimy Was Drodzy Rodzice  o wsparcie, bo w pewnych obszarach ludzkiego życia nic się nie  zmieniło, chorzy w Hospicjum nadal potrzebują Naszej pomocy.  

 Przekazane datki można składać do puszki wystawionej w holu naszego przedszkola.

 Za każde okazane wsparcie Serdecznie Dziękujemy.