Wycieczka do kina.

W czwartek, 7 kwietnia, przedszkolaki z grupy Zielonej i Czerwonej wybrały się do Kina Na Biegunach. Dzieci miały okazję obejrzeć film animowany pt. „Zając Max- Misja Pisanka”. Przedszkolaki z ogromną uwagą i zainteresowaniem oglądały wspomniany film. Poznały przygody tytułowego bohatera oraz zobaczyły jak z pomocą przyjaciół ratuje Święta Wielkanocne. Dzięki Zajączkowi właśnie dowiedziały się o wielu wartościowych rzeczach. Zobaczyły, że tylko wspólnymi siłami można pokonać zło, a miłość, dobro, szacunek, współpraca zawsze zwyciężą, bo gdy się ma wokół rodzinę i przyjaciół, to wówczas można pokonać wszystkie przeciwności losu.

Nudy w kinie nie było – dużo wątków, wiele postaci, same atrakcje. Dzieci były zachwycone. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia. Wszystkie wyjścia rekreacyjno – edukacyjne mają zawsze posmak przygody. Nic więc dziwnego, że wspomnienia o wycieczce i zdarzeniach jej towarzyszących są bardzo trwałe. Zapadają dzieciom głęboko w pamięci na długie lata. 

Dzieci ogromnie przeżywały to wydarzenie, dla niejednego z nich była to pierwsza wizyta w kinie, dlatego bardzo cieszymy się z faktu, iż udało nam się zorganizować taką właśnie wycieczkę.

Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś to powtórzymy 🙂