Święto Babci i Dziadzia w grupie Czerwonej ❤❤❤

17 stycznia w grupie Czerwonej obchodziliśmy bardzo ważne święto – ŚWIĘTO BABCI I DZIADZIA. Obchody tego święta są podziękowaniem dla wszystkich Babć i Dziadków za ogromną miłość, troskę i opiekę jaką darzą swoje wnuczęta. Zaproszeni Goście zgromadzili się w holu naszego przedszkola, gdzie w pięknej scenerii mogli obejrzeć występ Jasełkowy w wykonaniu swoich wnucząt. Po występie przedszkolaki złożyły wspólne życzenia oraz zaśpiewały piosenkę pt. „Babciu, Dziadku”.

Dzieci z ogromnym zaangażowaniem wcieliły się w swoje role. Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w przygotowanie uroczystości. Mali aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Po części artystycznej zaproszono przybyłych Gości na słodki poczęstunek do sali, gdzie można było porozmawiać i lepiej się poznać. Na zakończenie przedszkolaki wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom laurki – nie zabrakło przy tym życzeń, przytulasów i całusów 🙂

Dziękujemy Mamusiom za przygotowanie słodkiego poczęstunku, który jeszcze bardziej umilił ten dzień. Ponadto dziękujemy Mamusiom, które pomogły nam w sprawach organizacyjnych w tym dniu, bez Waszej pomocy byłoby nam trudno wszystko tak sprawnie zorganizować.                                                                   

Był to niezwykły dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci. To wyjątkowe spotkanie było pełne radości i wzruszeń. Babcie i Dziadkowie byli dumni ze swoich wnuków, a wnuczęta szczęśliwe, że mogły gościć swoich najbliższych.