Głośne czytanie w Grupie Zielonej.

Odwiedziny w naszej grupie Weroniczki, siostry naszej Blani, były niczym powrót do przeszłości, bowiem nie tak dawno Weronika chodziła do naszej grupy. Jak widać czas ucieka niezmiernie szybko i z małego, słodkiego przedszkolaka jakim niegdyś była Weroniczka, wyrosła śliczna, bystra i uśmiechnięta nastolatka, która z tęsknoty za przedszkolem, ogromną miłością do swojej młodszej siostry i miłością do książek odwiedziła nas, aby przeczytać dzieciom bajkę.

Weroniczko to była ogromna radość móc Cię chociaż na tak krótką chwilę gościć w naszej grupie. Blanka była przeszczęśliwa, a większość dziewczyn malowało w tym dniu Twój portret 🙂 więc jak widać zostawiłaś bardzo wiele pozytywnych wrażeń. Z pewnych źródeł wiem, że bardzo miło wspominasz przedszkole, często wracasz do nas myślami. Nawet nie wiesz jak bardzo nas to cieszy :), bo wszyscy wiedzą, że przedszkole to przecież najlepsze miejsce na Ziemi, gdzie dzieją się cuda i w powietrzu czuć zapach radości, uśmiechu oraz wzajemnej troski i życzliwości.

Kochani Rodzice czytajcie swoim dzieciom codziennie. To sprawdzona i pewna inwestycja w ich przyszłość, która z pewnością zaprocentuje. Czytanie zawsze jest w modzie. Poniższa fotorelacja czytającej książkę nastolatki jest tego najlepszym przykładem 🙂 a wszyscy wiemy, że nastolatki na modzie znają się najlepiej 🙂 zatem bierzmy przykład i czytajmy dzieciom codziennie, 20 minut dziennie.