Żegnajcie i zawsze miło nas wspominajcie! – pożegnanie w grupie Czerwonej

Kończymy już przedszkole do szkoły czas

Zeszyty i tornistry wołają nas

A my nie chcemy, nie chcemy jeszcze iść…

Lecz co tu robić w życiu zawsze tak jest

Że upływają lata, starszym się jest

A my nie chcemy, nie chcemy starsi być

Tak bardzo nam tu dobrze, że nie chcemy wcale jeszcze iść…

 

Tak śpiewały dzieci z grupy Czerwonej we wtorek 18 czerwca żegnając się z ukochanym przedszkolem.

Ten dzień był pełen emocji i wzruszeń ponieważ ostatni raz spotkaliśmy się w takim gronie. 10 osób z naszej grupy kończy przygodę z przedszkolem. Gabrysia, Kubuś Motyka, Michałek i Miłoszek od września rozpoczną naukę w I klasie. Natomiast Maja, Kornelka, Kubuś Balawejder, Filipek, Mateuszek i Nikoś Huk w zerówce w szkole.

Dzieci zaprezentowały spektakl słowno-muzyczny. Po czym wręczono absolwentom dyplomy i nagrody książkowe. Rodzice otrzymali podziękowania za całoroczną współpracę, zaangażowanie i wszelkie dodatkowe działania na rzecz grupy i przedszkola.

Zgodnie z tradycją nasze niezastąpione Mamusie przygotowały słodki poczęstunek, którego nigdy nie brakuje na naszych uroczystościach.

Naszym Kochanym Absolwentom życzymy dalszych sukcesów w nauce. Zdobywajcie nową wiedzę i umiejętności, które są niezbędne w życiu każdemu człowiekowi. Wam drodzy Rodzice dziękujemy za zaangażowanie, współpracę, życzliwość i dobre słowo, za to, że byliście częścią naszej przedszkolnej społeczności.

Dziękujemy za miłe słowa, wyrazy uznania i odśpiewane dla nas 100 lat – było to bardzo wzruszające. Życzyłybyśmy sobie Takich Rodziców na kolejne lata naszej pracy 🙂

Wszystkim przedszkolakom i ich rodzinom życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód oraz wielu niezapomnianych wrażeń. Odpoczywajcie i nabierajcie sił, byście po wakacjach szczęśliwi, wypoczęci, pełni energii i zapału wrócili do przedszkola, a nasi Kochani Absolwenci powitali szkołę – nowy rozdział w swoim życiu.

ŻEGNAJCIE, ODWIEDZAJCIE NAS I ZAWSZE MIŁO NAS WSPOMINAJCIE! 🙂