Malowanie sali zajęć

 ,,Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” (Jan Paweł II).                                                                                                                                                      Doskonalenie systemu współpracy z rodzicami to jeden z priorytetów naszego przedszkola. Wysoka jakość współpracy z Rodzicami w atmosferze zaufania, szacunku, zrozumienia i sympatii czyni rodziców partnerami w doskonaleniu działań wychowawczych. Nasze przedszkole systematycznie realizuje zadania w ścisłej  współpracy z rodzicami, którzy są gotowi aktywnie włączać się w życie przedszkola, wspólnie działać na jego rzecz, podejmować decyzje dotyczące spraw ważnych. Jedną z inicjatyw rodziców, która okazała się dla nas miłym zaskoczeniem a zarazem ogromnym przedsięwzięciem ze strony rodziców było podjęcie na zebraniu grupowym tematu odnowienia sali zajęć. Jak wiemy we wszystkich obszarach życia człowiek dąży do osiągnięcia celu, podejmując tę inicjatywę  Rodzice dołożyli wszelkich starań ,aby zamierzony cel został osiągnięty. Rada Rodziców poprosiła zebranych rodziców aby wypowiedzieli się w tej kwestii, a osoby chętne zdeklarowały możliwą formę pomocy. Słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich Rodziców, którzy wsparli nas finansowo, a także tych, którzy dołożyli wszelkich starań poświęcając swój czas, aby osobiście uczestniczyć w pracach remontowych, które polegały na przygotowaniu sali do malowania, przebiegu malowania i uporządkowaniu po zakończonej pracy. W ciągu kilku dni zostały pięknie odmalowane ściany nie tylko sali dydaktycznej ale także kantorka i łazienki, został odnowiony i pomalowany parapet i osłony kaloryferów, zakupione i położone gumoleum w kantorku, zakupione rolety na okna, karnisz i zasłonka na drzwi wejściowe do kantorka, namiot Tipi służący jako miejsce odpoczynku dla dzieci, dywaniki do pracy indywidualnej, lustro, ramki, kratki wentylacyjne. Serdeczne słowa podziękowania kierujemy do wszystkich Rodziców za okazane wsparcie finansowe, dzięki któremu udało się doposażyć salę . Szczególne podziękowania składamy na ręce  Rodziców, którzy aktywnie podjęli się zadania:  Państwa Wioletty i Mateusza Zarzeckich,  Pana Krystiana Dupel, Państwa Iwony i Grzegorza Malinowskich, Pani Klaudii Górskiej, Pani Małgorzaty Kiwackiej,  Pani Katarzyny Mańkowskiej, Pani Adrianny Dareckiej, Pani Małgorzaty Horwath, Pana Mariana Kędzior, Pani Jagody Cieliczka, Pani Moniki Szajny, Pana Mariana Bąk. Rodzice stanęli na wysokości zadania i choć nie było łatwo, gdyż a za oknem temperatura dopisywała, był to czas bardzo pracowity, ale mimo to wspólnie spędzony, przepełniony miłą atmosferą i wszyscy wspominamy go z uśmiechem na twarzy. Możemy śmiało powiedzieć, że  okazana dobroć jest dowodem na to, że nie pozostajemy sami w naszych codziennych zmaganiach. DRODZY RODZICE JESTEŚCIE WIELCY !! Przed nami niebawem kolejny rok szkolny, w którym do przedszkola zawitają nowe dzieci i ich rodzice, dzieci będą mogły pracować i uczyć się w pięknej sali zajęć. DZIĘKUJEMY!!       

     „Jest na świecie tyle rzeczy, za które nie można zapłacić żadnymi pieniędzmi, tylko radością, pamięcią i słowem  DZIĘKUJĘ”