Wizyta Świętego Mikołaja.

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku.  Każdy wie, że Święty Mikołaj stara się odwiedzić dzieci na całym świecie. Dla nas znalazł czas 5 grudnia, gdzie z workiem pełnym prezentów,  przyjechał do naszego przedszkola. Przedszkolaki już od samego rana wyczekiwały wyjątkowego gościa. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak bardzo krótko. Kiedy tylko zobaczyły postać Mikołaja za oknem, a na korytarzu usłyszały dźwięk dzwoneczków, zaczęły podskakiwać z radości. Po tej ogromnej euforii  pięknie zaśpiewały przygotowaną piosenkę, rozmawiały z Mikołajem  i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne 🙂  Po oficjalnym przywitaniu Świętego każda z grup wychodziła na hol, aby móc pobyć z tym uroczym gościem. Nasze kochane przedszkolaki powitały Mikołaja wierszami i piosenką i tym samym zasłużyły sobie na wspaniałe prezenty oraz wspólne zdjęcia.

Okazało się, że nawet Panie były grzeczne…..:) Co więcej, na ich ręce Mikołaj przekazał wspaniały prezent dla całej grupy w postaci fantastycznego kompletu drewnianych klocków – edukacyjnej pomocy rozwojowej kształtującej umiejętności matematyczne, usprawniającej motorykę małą oraz ogólne funkcje poznawcze naszych dzieci. DZIĘKUJEMY! Rozpakowywałyśmy to z ogromną radością!

Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i za radość jaką podarowałeś naszym dzieciom. Do zobaczenia za rok! Jeśli gdzieś tam na swojej dalszej drodze spotkasz Mamusie dzieci z Grupy Czerwonej, które tak wspaniale sprawdziły się w roli Twoich pomocników trwając przy Twoim boku od samego rana do późnego południa, to prosimy Cię bardzo gorąco, złóż na ich ręce ogromne podziękowania. Tacy pomocnicy to prawdziwy skarb! DZIĘKUJEMY!