Wizyta Świętego Mikołaja.

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku.  Każdy wie, że Święty Mikołaj stara się odwiedzić dzieci na całym świecie. Dla nas znalazł czas 5 grudnia, gdzie z workiem pełnym prezentów,  przyjechał do naszego przedszkola. Przedszkolaki już od samego rana wyczekiwały wyjątkowego gościa. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak bardzo krótko. Kiedy tylko zobaczyły postać Mikołaja za oknem, a na korytarzu usłyszały dźwięk dzwoneczków, zaczęły podskakiwać z radości. Po tej ogromnej euforii  pięknie zaśpiewały przygotowaną piosenkę, rozmawiały z Mikołajem  i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne 🙂  Po oficjalnym przywitaniu Świętego każda z grup wychodziła na hol, aby móc pobyć z tym uroczym gościem. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty wręczane każdemu dziecku przez Mikołaja.

Okazało się, że nawet Panie były grzeczne…..:)

Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i za radość jaką podarowałeś naszym dzieciom. Do zobaczenia za rok! Jeśli gdzieś tam na swojej dalszej drodze spotkasz Rodziców dzieci, którzy tak wspaniale sprawdzili się w roli Twoich pomocników i we wszystkim służyli Ci swoją pomocą trwając przy Twoim boku od samego rana do późnego południa, to prosimy Cię bardzo gorąco, złóż na ich ręce ogromne podziękowania. Tacy pomocnicy to prawdziwy skarb! DZIĘKUJEMY!