„Królowa Śniegu” w wykonaniu grupy teatralnej Rodziców

Od trzech lat w naszym przedszkolu prężnie działa teatr Rodziców pod nazwą „VI Grupa”. W ciągu roku szkolnego przygotowujemy dwa przedstawienia, które wystawiamy w grudniu i w czerwcu. Skład grupy zmienia się, ponieważ wraz z odejściem dzieci do szkoły, odchodzą nam również rodzice, ale każdego roku przybywają nowe osoby, pełne energii i pozytywnego nastawienia. Nabór do grupy jest zawsze otwarty, tak więc można zapisać się w każdej chwili.

We wtorek 10 grudnia VI Grupa przygotowała dla przedszkolaków niespodziankę – spektakl teatralny pt. „Królowa Śniegu”. Aktorzy zaprezentowali swoje talenty aktorskie, taneczne i wokalne dostarczając odbiorcom wielu radosnych przeżyć.

OBSADA AKTORSKA SPEKTAKLU:

  • Królowa Śniegu – p. Magdalena Szumiło-Kulczycka mamusia Nel z gr. Zielonej,
  • Narrator – p. Barbara Miller-Lorenc mamusia Karolinki z gr. Niebieskiej,
  • Gerda – p. Celestyna Kusa-Gajur mamusia Filipka i Frania z gr. Pomarańczowej,
  • Kaj – p. Marta Mątkowska mamusia Antosia z gr. Czerwonej,
  • Babcia – p. Małgorzata Warzocha mamusia Magdalenki z gr. Czerwonej,
  • Anioł – p. Małgorzata Sikora mamusia Kingi z gr. Czerwonej,
  • Gwiazda – p. Agnieszka Flisowska mamusia Wojtusia z gr. Czerwonej,
  • Rozbójnik – p. Magdalena Chruszczyk mamusia Adrianka z gr. Żołtej,
  • Rozbójniczka – p. Małgorzata Drapała mamusia Marysi i Hubercika z gr. Czerwonej,
  • Mikołaj i Renifer – p. Artur Krysa tatuś Weroniczki z gr. Niebieskiej.

Widzowie mogli podziwiać nie tylko kunszt aktorski, ale także wspaniałe kostiumy, rekwizyty, scenografię oraz oprawę dźwiękową.

Gdy bajka dobiegła końca widzowie gromkimi brawami nagrodzili aktorów. Po czym wszystkie dzieci zostały obdarowane pysznymi, czekoladowymi cukierkami, które przyniosła p. Celestyna.

Rodzice mogą być naprawdę z siebie dumni, bowiem sprawili swoim występem ogromną radość i niespodziankę wszystkim obecnym.

Dziękujemy aktorom, naszym wspaniałym Rodzicom za pomoc, zaangażowanie, przygotowanie strojów, rekwizytów i pięknej scenografii. Tutaj szczególne podziękowania składamy na ręce p. Marty Mątkowskiej i p. Małgorzaty Warzochy. Dekoracje w Waszym wykonaniu to po prostu mistrzostwo 🙂 Ponieważ mieliśmy braki w obsadzie, a zwłaszcza brakowało nam panówp. Artur stanął na wysokości zadania i wcielił się w podwójną rolę Mikołaja i Renifera, za co bardzo dziękujemy. Dodatkowe podziękowania należą się p. Basi, która w ostatniej chwili zastąpiła naszą koleżankę i uratowała zaistniałą sytuację.

Wszystkim aktorom dziękujemy za całokształt, za wsparcie, poświęcony czas, pozytywne nastawienie, dobry humor, którego nie brakowało na próbach, za to, że jesteście i, że możemy zawsze na Was liczyć 🙂