Udział w konkursie. Gratulujemy sukcesów!

Dzieci z naszego przedszkola często mają okazję prezentować swoje zdolności i umiejętności uczestnicząc w różnych konkursach organizowanych w środowisku lokalnym.W  dniu 6 lutego braliśmy udział w konkursie piosenki pt,,Piosenka pod Pierzynką” organizowanym dla dzieci z Miejskich Przedszkoli i Szkół Podstawowych  miasta Jarosławia w Szkole Podstawowej nr 1 w Jarosławiu. Do udziału zostało przygotowanych troje dzieci z poszczególnych grup z naszego przedszkola. Niezmiernie miło nam poinformować, iż występy wszystkich dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami a Maria Kawecka z grupy Pomarańczowej zaśpiewała utwór ,, Zimowa Samba” i zajęła I Miejsce,  Lena Wołoszyn z grupy Czerwonej zaśpiewała utwór ,, Tupu tup po śniegu” i  zajęła II Miejsce,  oraz Kinga Malinowska z grupy Żółtej wystąpiła z utworem ,, Pani Zima” i zajęła  III Miejsce w konkursie.  Uczestniczki  otrzymali nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy. Na koniec wykonaliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcie.  Cieszy nas fakt, że mamy w przedszkolu tak wspaniałe młode talenty. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.