Święto Edukacji Narodowej.

Dzień Edukacji Narodowej –  polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego, w tym roku inaczej niż zwykle obchodzone w naszym przedszkolu. Mimo braku uroczystej akademii, która co roku gromadziła w ten dzień wszystkie dzieci i wszystkich pracowników naszej placówki, nasze kochane przedszkolaki udowodniły, że dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Uruchomiły swoją kreatywność i w formie plastycznej stworzyły piękne laurki, serca i kwiaty dziękując w ten sposób wszystkim pracownikom przedszkola mającym wkład w ich wychowanie i edukację, za opiekę, trud, cierpliwość, poświęcenie i miłość. Nie zabrakło także własnoręcznie napisanych życzeń i podziękowań dla wszystkich. Każda z grup zrobiła coś od siebie, a to wszystko zebrane w całość stworzyło najpiękniejszy bukiet życzeń i wzruszeń. W imieniu całej, dorosłej, społeczności przedszkolnej bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim dzieciom za pamięć, życzenia, piękne laurki oraz za wszystkie, nawet te najdrobniejsze gesty serdeczności! DZIĘKUJEMY KOCHANE PRZEDSZKOLAKI.

Przyłączając się do życzeń, wszystkim pracownikom naszego przedszkola, życzymy zdrowia, sił, pogody ducha, wytrwałości w procesie nauczania i wychowania oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.