„Bajkowy Świat” – PROSIMY O GŁOSY!

Jak co roku, nasze przedszkole włączyło się w XVIII Przegląd Twórczości Dziecięcej „Bajkowy Świat” organizowany przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu oraz Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy im. Krystyny Rajtar w Jarosławiu. Tematem tegorocznego wydarzenia są: Legendy polskie. Patronatem tegorocznej imprezy jest Burmistrz Miasta Jarosławia – p. Waldemar Paluch oraz Starosta Powiatowy – p. Stanisław Kłopot.

Przedszkolaki zaprezentowały legendę pt. Toruńskie pierniki. Mali aktorzy poradzili sobie świetnie. Z pełnym zaangażowaniem wcielili się w swoje role.

Z racji zaistniałej sytuacji pandemicznej przegląd odbędzie się w takiej samej formie jak to było jesienią podczas XVII przeglądu. Wszystkie nagrane występy przedszkoli będą prezentowane i dostępne na profilu PSONI.

Głosowanie na najlepszy spektakl odbędzie się poprzez dodawanie 👍lajków👍 pod wybranym przedstawieniem. Głosy oddane tylko na profilu PSONI będą brane pod uwagę.

Należy skopiować poniższy link i wkleić w wyszukiwarce, wtedy skieruje nas bezpośrednio na profil PSONI, gdzie będzie nasze przedstawienie i tam właśnie lajkujemy 👍

https://www.facebook.com/186699678014576/videos/1372509083130986 

BARDZO PROSIMY O ODDAWANIE GŁOSÓW NA NASZE PRZEDSZKOLE 🙂 Głosować można do 21 czerwca.