Pasowanie na Przedszkolaka w Grupie Zielonej.

Dziś jest dzień wyjątkowy, dla maluszków wprost bajkowy.                                                                        Uroczystość to nie byle jaka. To pasowanie na przedszkolaka!

10 listopada w naszej grupie miało miejsce szczególne wydarzenie – była to uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. W tym dniu uroczyście do społeczności przedszkolnej zostali włączeni: Ola, Marcelinka, Zuzia, Ala, Rozalia, Mikołaj, Kubuś, Nikoś oraz Mia, która dołączyła do nas w trakcie trwania ubiegłego roku szkolnego, dlatego też aktu pasowania dostąpiła w bieżącym roku szkolnym. Uroczystości towarzyszyły piękne wiersze, piosenki oraz taniec. Na zakończenie tego ważnego wydarzenia  dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy. GRATULUJEMY I BARDZO CIESZYMY SIĘ, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI.

Pasowanie to bardzo ważne wydarzenie dla kilkulatków. Po nim stają się już oficjalnie przedszkolakami, a to duży krok w ich drodze do samodzielności.

Nowo pasowanym przedszkolakom życzymy samych dobrych i radosnych chwil spędzonych w przedszkolu, a rodzicom zadowolenia z rozwoju swoich pociech.