Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Czerwonej

Pasowanie na Przedszkolaka to bardzo ważna uroczystość, która w grupie Czerwonej odbyła się 24 listopada. W tym dniu dzieci, które we wrześniu rozpoczęły przygodę z przedszkolem zostały oficjalnie przyjęte do grona przedszkolaków. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, pokazując tym samym, jak wiele potrafią. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki, grały na instrumentach, tańczyły oraz gimnastykowały się. Po części artystycznej złożyły ślubowanie po czym odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka przez Panią Dyrektor. Na pamiątkę tej ważnej chwili dzieciom wręczono piękne dyplomy. Po uroczystości przedszkolaki usiadły przy wspólnym stole, gdzie zajadały pyszne owoce.  Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie poczęstunku.

Nowo pasowanym przedszkolakom życzymy samych miłych i radosnych chwil spędzonych w przedszkolu, a Rodzicom zadowolenia z rozwoju swoich pociech.

Antosiu, Majeczko, Emilko, Aniu, Oliwciu, Tomaszku oraz Krzysiu cieszymy się, że jesteście z nami i mamy nadzieję, że pobyt w przedszkolu przysporzy Wam dużo radości, a grupa Czerwona będzie dla Was jak DRUGI DOM.