Najmilszy dzień w przedszkolu, czyli Święto Babci i Dziadka w grupie Zielonej.

Dzień Babci i Dziadzia to jedno z najpiękniejszych świąt jakie obchodzimy w przedszkolu. W każdym wywołują one bowiem mnóstwo radości i wzruszeń. Tak było i w tym roku w naszej grupie….Na tą szczególną uroczystość dzieci przygotowały program artystyczny, jasełka, który miał być swoistą laurką dla ich kochanych dziadków. Nasze przedszkolaki, swoim występem, chciały gorąco podziękować swoim Babciom i Dziadkom za ogromną miłość, za Ich wielkie serce, cierpliwość, mądrość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom.

Dzieci z dużym przejęciem odtwarzały swoje role, a Goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod Ich adresem. Po skończonym występie dzieci, wraz z najserdeczniejszymi życzeniami, wręczyły swoim Babciom i Dziadkom przygotowane wcześniej prezenty – w tym roku były to u nas serduszka z masy porcelanowej z odbitą na nich rączką wnuczki lub wnuczka.

W tym dniu nie zabrakło także słodkiego poczęstunku przygotowanego przez naszych kochanych Rodziców. Za tak ogromne zaangażowanie, wszelką pomoc w organizacji tej uroczystości oraz iście domową atmosferę z pachnącymi, domowymi wypiekami, kawą i herbatą serdecznie DZIĘKUJEMY! Współpracować z taką drużyną to zaszczyt!

Jeszcze raz, wszystkim Babciom i Dziadkom, składamy najserdeczniejsze i najcieplejsze życzenia. Zdrowia, pogody ducha, radości i samych szczęśliwych i pięknych chwil w życiu.