Międzyprzedszkolny konkurs wokalny „Książka jest dobra na wszystko”.

„Książka jest dobra na wszystko” pod takim tytułem, w miniony piątek, odbył się u nas międzyprzedszkolny konkurs wokalny zorganizowany z okazji Dnia Bibliotek i Bibliotekarzy. Przedszkolaki z Grupy Zielonej i Czerwonej, montażem słowno – muzycznym, przywitały gości z jarosławskich przedszkoli. Swoją obecnością zaszczyciła nas także Pani Dorota Grząba – Kierownik Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Przemyślu, Filia w Jarosławiu, która wsparła naszą inicjatywę i z ogromną radością wsłuchiwała się w występy dzieci. Pani Dorotko, za przyjaźń, która mimo upływu lat nadal trwa, serdecznie DZIĘKUJEMY!

Wokaliści z MP4, MP8, MP9, MP10, MP12 wykazali się dużą odwagą i niebywałym talentem za który zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i drobnymi upominkami. Było pięknie! Jeszcze raz serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.

Serdeczne podziękowania składamy także na ręce wszystkich nauczycieli, którzy podjęli się trudu przygotowana dzieci do występu. To Wasz wspólny sukces. DZIĘKUJEMY.

„Tu zakończyć trzeba puentą! Mądrą, zgrabną, niecodzienną! Ten kto czyta, żyje pełniej! Wie o świecie dużo więcej”