Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka to jedna z ważniejszych uroczystości, która na stałe zagościła w kalendarzu imprez przedszkolnych. W grupie Czerwonej uroczystość ta, odbyła się 26 października. W tym dniu dzieci, które we wrześniu rozpoczęły przygodę z przedszkolem zostały oficjalnie przyjęte do grona przedszkolaków. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia części artystycznej. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, pokazując tym samym, jak wiele potrafią. Przedszkolaki z uśmiechem na twarzy recytowały wiersze i śpiewały piosenki otrzymując od rodziców gromkie brawa. Następnie złożyły ślubowanie po czym odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Na pamiątkę tej ważnej chwili dzieciom wręczono dyplomy oraz włożono granatowe birety, w których prezentowały się bardzo elegancko. Słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców był miłym akcentem na zakończenie tej uroczystości – za co serdecznie dziękujemy.

Uroczystość pasowania to wielkie przeżycie nie tylko dla dzieci, ale także dla ich rodziców. To wspólne przeżywanie chwil radosnych i przyjemnych, ale i bardzo wzruszających, które w szczególny sposób wzmacniają więzi rodzinne.

Nowo pasowanym przedszkolakom życzymy samych miłych i radosnych chwil spędzonych w przedszkolu, a Rodzicom dużo siły, spokoju ducha i odwagi, bowiem wiemy, że pójście do przedszkola przeżywają bardziej niż sam przedszkolak!