Wizyta Świętego Mikołaja

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni w roku. 5 grudnia z workiem pełnym prezentów Święty Mikołaj przyjechał również do naszego przedszkola. Już od samego rana spoglądaliśmy w okna ze zniecierpliwieniem wypatrując przybycia długo oczekiwanego Gościa. W holu przedszkolnym wspólnie powitaliśmy Świętego Mikołaja a następnie udaliśmy się do swojej sali, w której to ze zniecierpliwieniem dzieci wysłuchiwały dźwięku dzwoneczka, aż tu nagle nadszedł ten moment i zapadła w grupie cisza, Święty Mikołaj odwiedził dzieci w naszej grupie. Na spotkanie z nim przygotowywaliśmy się już wcześniej, poznając jego historię, jego dobroć okazywaną m.in. poprzez obdarowywanie prezentami. Dzieci bardzo serdecznie przywitały niezwykłego Gościa wspólna piosenką. Następnie Święty obdarował wszystkie dzieci prezentami. Spotkanie z Mikołajem sprawiło dzieciom wiele radości i na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.