Głośno czytać każdy może!

 

Drodzy Rodzice!

 Pragniemy zachęcić Państwa do głośnego czytania dzieciom. Od Was w największym stopniu zależy pomyślna przyszłość Waszego dziecka. Jeśli chcecie, by Wasze dziecko było mądre i odnosiło sukcesy w szkole oraz w życiu..CODZIENNIE CZYTAJCIE MU GŁOŚNO PRZEZ 20 MINUT!

Wiek przedszkolny to najodpowiedniejszy czas, w którym powinniśmy rozwijać zainteresowania czytelnicze najmłodszych. Nasze zabiegi, aby zachęcić dzieci do kontaktu z książką będą miały ogromne znaczenie w ich dalszej nauce szkolnej i uczestnictwie w kulturze. W dzisiejszych czasach zdominowanych przez telewizję i komputery chwile poświęcone na wspólne czytanie książek w rodzinie pozwalają tworzyć atmosferę ciepła, wzajemnej bliskości, a dorosłym dodatkowo dostarczają momentów, kiedy można odpocząć od pośpiechu i codziennych spraw.

Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców do udziału w przedszkolnej akcji  Głośno czytać każdy może!
Dzisiaj naszym gościem była Pani Gosia, mama Milenki i Elizy. Dzieci z przyjemnością wysłuchały bajki Pinokio i chętnie wypowiadały się na temat chłopca, który pod wpływem różnych, nie zawsze miłych przygód i sytuacji zrozumiał co jest w życiu najważniejsze.

Serdecznie dziękujemy pani Gosi i czekamy na kolejnych rodziców lub członków rodzin do czytania bajek, wierszy dla dzieci. Składamy serdeczne podziękowania za miło spędzony czas.