II edycja konkursu wokalnego „Witamy wiosnę piosenką”.

„Witamy wiosnę, witamy wiosnę, co przyszła tu z dalekich stron. To właśnie dla niej piosenki nasze, bo przecież każdy lubi ją” – takim oto zawołaniem zakończyła się II edycja naszego międzyprzedszkolnego konkursu wokalnego pt. „Witamy wiosnę piosenką”, zorganizowanego przez grupę Czerwoną i Zieloną. W tym roku, w nieco zmienionej formie, gdyż za pośrednictwem łączy internetowych, mogliśmy podziwiać talent wokalny dzieci z jarosławskich przedszkoli, które pod czujnym okiem swoich nauczycieli przygotowywały się do występów, które następnie zostały nagrane i przesłane na nasz adres mailowy.

Wszystkie odśpiewane utwory były tak fantastycznie zaaranżowane, przemyślane i twórczo wykonane, że nie byłyśmy w stanie zdecydować o miejscach na podium, gdyż każdy z uczestników włożył w swój występ kawałek swojego serca, talentu i własnych emocji, dlatego też wszystkim biorącym udział w naszym przeglądzie zostały przyznane pierwsze miejsca 🙂

Do konkursu zgłosiło się 29 dzieci z miejskich przedszkoli jarosławskich, w tym reprezentanci naszej placówki. W konkursie wzięli udział wokaliści z przedszkola nr 1, 4, 10, 11, 12.

Nasze przedszkole reprezentowali:

Grupa Zielona: Nina Szmuc, Milena i Eliza Drapała, Karolina Janowska.

Grupa Czerwona: Amelia Potoczny, Wiktor Ożyło, Hubert Drapała.

Grupa Żółta: Wiktor Mańkowski.

Grupa Pomarańczowa: Anastazja Szajny, Julia Bednarz.

Grupa Niebieska: Karolina Lorenc, Malwina Walania, Maksymilian Bąk.

Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie GRATULUJEMY. Z ogromną przyjemnością słuchałyśmy wszystkich nagrań. Mamy nadzieję, że nadal w tak piękny sposób będziecie rozwijać swoje wokalno – artystyczne talenty. Życzymy wytrwałości i dalszych sukcesów.

Serdeczne podziękowania składamy również na ręce wszystkich nauczycieli, którzy przyjęli nasze zaproszenie i włożyli trud w przygotowanie dzieci do występu.

Dziękujemy także wszystkim Rodzicom, którzy włączyli się w pomoc i przygotowali tak piękne, wielobarwne, wiosenne stroje dla naszych artystów.

Zatem Wiosno, po tak pięknym powitaniu, przyjdź do nas wreszcie i rozgość się na dobre 🙂