„Wśród kolegów w nowej szkole wspominajcie swe przedszkole” -pożegnanie w grupie Zielonej.

Przedszkola czas już minął i jest nam jakoś smutno, 
a nasza pani w kącie łka, bo rozstać nam się trudno.
Patrzymy na nią z żalem tak, a w oczach pełno łez.
Jesteśmy znowu w sali, gdzie wspomnień tyle jest.

Milenka, Antoś, Michał, Mikołaj, Karolinka, Marysia, Hubercik i Marcelek – to ich właśnie żegnaliśmy słowami powyższej piosenki. Uroczystość pożegnania dzieci kończących przedszkole zawsze wzbudza wiele emocji. Jest to symboliczny moment, kiedy zamyka się pewien etap w życiu każdego przedszkolaka, ale coś musi się skończyć, aby coś innego mogło się zacząć, dlatego z całego serca wierzymy, że tam, na progu nowej szkoły, będą czekać na Was same piękne i niezapomniane chwile, mnóstwo przyjaciół i interesujących przygód.

W tym wyjątkowym dla wszystkich dniu, dzieci, swoim programem artystycznym, pożegnały się z przedszkolem. Były piosenki i wierszyki, wspomnienia i pożegnania, tęsknota, ale i ciekawość przed tym co nowe. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i książki, natomiast Rodzice, za całoroczną współpracę, zaangażowanie i wszelkie dodatkowe działania na rzecz grupy i przedszkola otrzymali z rąk Pani Dyrektor podziękowania.

To był dzień pełen emocji i wzruszeń – emocje były tymbardziej duże, gdyż odwiedziła nas Pani Lidzia, która osobiście wręczała dzieciom pamiątkowe dyplomy i książki życząc wszelkiej pomyślności i dziękując za tak wspaniałą przygodę.

DZIĘKUJEMY PANI LIDZIU za obecność i czas spędzony z nami. To była prawdziwa przyjemność móc znów Panią zobaczyć i chociaż trochę z Panią pobyć. Dzieci obiecały, że będą pisać listy i nie zapomną dni wspólnie spędzonych.

Naszym Kochanym Absolwentom życzymy dalszych sukcesów w nauce. Zdobywajcie nową wiedzę i umiejętności, cieszcie się każdym dniem i wypełniajcie go do samego końca. Wam drodzy Rodzice dziękujemy za życzliwość, zaangażowanie w pracę przedszkola i grupy, każde dobro słowo, za to, że byliście częścią naszej przedszkolnej społeczności.

Kochani Rodzice! Bądźcie dumni ze swoich wspaniałych dzieci. Zrobiłyśmy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najlepiej przygotować dzieci do przekroczenia progu szkoły. POWODZENIA KOCHANI!